Робота в Чехії

Робота в Чехії дозволить вам просто і швидко отримати роботу з гідною зарплатнею за кордоном. Перевагою працевлаштування в цій країні є її близьке розташування до батьківщини – спільні кордони з Україною та великий ринок праці з широким вибором доступних вакансій. Таким чином ви не будете надовго й далеко відірвані від сім’ї та близьких і не будете переживати на рахунок перебування в чужій для вас країні.

На працевлаштування в Чехії можуть розраховувати не тільки висококваліфіковані працівники, але й особи без відповідного досвіду роботи. Перелік вакансій з кожним роком збільшується, якщо у вас уже є відкрита віза, тоді проблем з працевлаштуванням не виникне зовсім. Розпочати працю можна максимум через три дні після прибуття. Ключова перевага оформлення в Чехії через візовий центр Без Кордонів полягає в тому, що ми пропонуємо в тільки легальну працю, всебічну підтримку та підготовку необхідного пакету документів.

Важливо зазначити й те, що в Чехії доволі серйозно ставляться до правової захищеності робочого класу та трудових мігрантів. Офіційне працевлаштування в Чехії являється нормою. У Празі чи в інших містах країни на вас чекає офіційна робота з усіма благами і відповідними перспективами. Якщо ви цього забажаєте, тоді у вас будуть усі шанси отримати постійне робоче місце абсолютно легально. Так не прийдеться переживати про можливе виникнення проблем із органами місцевої влади та самим законом Чеської держави, або несправедливого звільнення.

Все ж в цій країні є свої нюанси. В Чехії спостерігається стабільна тенденція зростання заробітної плати, хоча і залишається нижчою у порівнянні з країнами Півночі та Заходу ЄС. Робота в Чехії для українців оплачується в середньому 600-850 USD. Це оплата праці некваліфікованого працівника коливається. Спеціалісти своєї галузі отримують від 1000 USD. В Чехії немає сезонної роботи – тут в основному робота на німецьких і японських заводах, яка полягає в праці на конвеєрі. Є робота для людей з кваліфікацією: зварники, швачки, а також молодший інженерний персонал.

Легальна робота в Чехії для українців оплачується вище. Максимальна сума на яку можуть розраховувати професіонали складатиме 1500 USD. Щоправда завжди є варіанти як заробити побільше грошей, але тут вам знадобиться високий рівень кваліфікації та навики здобуті великим досвідом. Також можна працювати понаднормово там де потрібен тяжкий фізичний труд, наприклад на заводі. Молоді віком 25-45 років чоловіки, фізично сильні та витривалі, набираються в ковальські цехи та на лісоповал. Працівники мають гарантовану підвищену оплату за понаднормові години праці 25 % за звичайні дні, плюс 50% за суботи і плюс 100 % за неділі і державні вихідні.

Офіційна робота в Чехії залишається одним із самих оптимальних і доступних варіантів спроби хорошого працевлаштування за кордоном. Така спроба не потребує значних зусиль, затрати часу чи великих фінансових інвестицій. Основна перевага співпраці в цьому напрямку з візовим центром Без Кордонів, полягає в доступній ціні та якості виконання послуг. Ми пропонуємо клієнтам дворічні робочі карти які у нас коштують всього 250 євро разом з вартістю вакансії. Ціни на ринку на таку візу коливаються в межах ‎500-1000 євро.

Легальна робота в Чехії отримана через нашу компанію надає безліч переваг в плані соціального захисту. Наші Клієнти мають 4 тижні оплачуваної відпустки в рік, оплачувані лікарняні та дешеве харчування безпосередньо в їдальнях на заводі чи фабриці. Загалом праця тут дозволяє при мінімальних інвестиціях відкрити чудові перспективи по набуттю досвіду, і накопичуванню вільного капіталу. В майбутньому при бажанні можна попробувати свої сили в іншій країні Європейського Союзу, або в Сполучених Штатах Америки, використавши Чехію як відправну точку.

Робота в Чехії для чоловіків

Робота в Чехії для чоловіків полягає в фізичній праці. Тут потрібні здорові та фізично витривалі люди. Для них доступні вакансії на заводах та різноманітних виробничих підприємствах здебільшого німецьких чи японських. Переважно це праця на станках і конвеєрі. Робочий день нормованій з перервою на обід. На такій роботі можна заробити до 1000 USD.

Робота у Чехії для чоловіка на заводі може включати вакансії зварника, або навіть молодшого інженерного спеціаліста. В принципі перелік необхідних професій доволі широкий. Також потрібні на роботу сильні чоловіки віком від 25 до 45 років в ковальські цехи. Набір персоналу на виробництво здійснюється на легальній основі.

Офіційна робота в Чехії для чоловіків яку пропонує візовий центр Без Кордонів дозволяє користуватися широким соціальним пакетом. Працівники отримують належну заробітну плату та дешеве харчування в їдальні заводу. Також вони мають чотири тижні оплачуваних вихідних на рік і оплачувані лікарняні.

Легальна праця для чоловіка у Чехії дозволяє отримати підвищену оплату за понаднормові години праці. Оплата складає надбавку в 25 % за звичайні дні, 50% за суботи і 100 % за неділі і державні вихідні. Компанія Без Кордонів виробляє робочі карти терміном на два роки. Весь пакет документів по працевлаштуванню коштує всього лиш 250 євро.

Робота в Чехії для жінок

Робота в Чехії для жінок здебільшого полягає в праці в галузі обслуговування та на виробництві. Тут потрібні покоївки в готель, прибиральниці безпосередньо на об’єкт та в клінінгову компанію і офіціантки в ресторани, а також різноробочі для харчової промисловості. Створюються вакансії на виробництві, наприклад птахофабриках чи кондитерських заводах.

Робота в Чехії для дівчат це праця покоївками, офіціантами чи прибиральницями. Є можливість влаштуватися посудоминицями, помічниками повара чи різноробочими на кухні. Часто необхідні працівниці на швейну фабрику в якості швеї чи на завод пакувальницями, або сортувальницями. Цей перелік вакансій дуже широкий і постійно змінюється.

Офіційна робота у Чехії для жінок забезпечується візовим центром Без Кордонів і має низку переваг. Компанія надає усі необхідні документи і здійснює належну підтримку та супровід в процесі пошуку роботи. Наші клієнти отримують усі ці послуги разом із робочою картою на два роки всього лиш за 250 євро. Це найнижча ціна на ринку праці.

Легальна робота в Чехії для жінок дозволяє користуватися усіма благами та надає певний соціальний захист. В соціальний пакет легальної працівниці входить один чотирьох тижневий оплачуваний відпуск на рік і оплачувані лікарняні. Окрім цього, ставка за понаднормові години праці оплачується по підвищеному тарифу.

Легальна робота в Чехії для жінок дозволяє гарантовано заробити до 1000 USD в місяць. В свою чергу наш візовий центр допоможе вам отримати хорошу роботу з належними умовами праці. Ми працюємо офіційно, саме тому надаєм гарантії якісного виконання послуг. З нами ви будете заробляти не переймаючись за дрібниці.

Робота в Чехії для сімейних пар

Часто наші громадяни відправляються на заробітки сім’єю. Так набагато вигідніше в плані збільшення фінансових надходжень в сімейний бюджет. Також разом легше прилаштуватися в незнайомій країні. Окрім цього пара й надалі остається вдвох без довгої розлуки. Саме тому робота в Чехії для сімейних пар залишається надзвичайно популярною.

Враховуючи такого роду потреби ринку праці, чеські роботодавці створюють відповідні вакансії. Вони існують в різних галузях, в сільському господарстві, виробництві та сфері обслуговування. Робота для сімейної пари в Чехії залишається доступною на заводах, фабриках, фермах, готелях та різноманітних приватних компаніях.

Якщо підприємство велике і особливо якщо воно широкопрофільне, тоді тут обов’язково знайдеться робота для сімейної пари в Чехії і вона ідеально підійде вам як основний вид зайнятості. Разом ви заробите значно більше грошей, також це позволить отримати взаємну підтримку, в тому числі й моральну. Окрім взаємовиручки ви не будете переживати через довгу розлуку із своєю другою половинкою.

Працевлаштування для сімейних пар в Чехії здійснюється на різноманітних виробництвах. Це може бути м’ясокомбінат, харчова фабрика, пекарня, кондитерська, вакансії різноробочих на заводи, пакувальників та сортувальників на склади. В парі можна працювати в готельних та розважальних комплексах, барах і ресторанах.

Офіційна робота в Чехії для сімейних пар має безліч переваг. В першу чергу це наявність соціального пакету, страхування та усіх необхідних гарантій захисту працівника. Саме тому візовий центр Без Кордонів працює тільки в цьому напрямку. Ми надаємо доступ до легального заробітку, виробляємо увесь пакет документів разом із дворічною робочою картою. Така комплексна послуга коштує всього лиш 250 євро і це найкраща ціна на ринку.

Легальна робота для сімейної пари Чехія – це ваш стабільний та безпечний заробіток і правова захищеність. Завдяки цьому ви можете розраховувати на гарантовану оплачувану відпустку терміном до чотирьох тижнів та оплачувані лікарняні. В цьому випадку понаднормові години праці оплачують за підвищеним тарифом. Загалом це найкраща перспектива для заробітчан з вигідними умовами праці.