Робота в Німеччині для українців

Німеччина вже давно приглянулася українським заробітчанам. Це зовсім не випадково, адже в цієї країни надзвичайно потужна економіка, загалом провідна на всьому просторі ЄС. Німецькі роботодавці також придивляються до наших працівників, вивчаючи ринок праці і в аспекті останніх змін в законодавстві, щодо працевлаштування в Німеччині іноземців, потік робітників з України збільшився в рази.
Підприємства гостро відчувають нестачу кваліфікованої робочої сили. Роботодавці просто «полюють» на висококваліфікованих спеціалістів. Серед багатьох затребуваних спеціальностей, відчувається гострий дефіцит інженерів. На офіційне працевлаштування в Німеччині можуть розраховувати інженери автомобіле-, машино-, кораблебудівної і будівельної галузі, а також професіонали в області електроніки.
Багато вакансій відкрито в освітній сфері, щоправда тут без ідеального знання мови не обійтись. Окрім цього, добре оплачувана робота в Німеччині чекає на медпрацівників, включно з молодшим медперсоналом. Якщо ж ви вчений чи науковець, тоді точно без роботи не залишитесь. Великий попит прослідковується й на ІТ-спеціалістів, зокрема програмістів і web-дизайнерів. В цьому напрямку одні з найвищих зарплат.
Робота в Німеччині для українців робочих спеціальностей також є. Тут перевагу віддають електрикам, сантехнікам і зварювальникам, а також операторам ЧПУ станків. Високо ціниться праця водіїв-далекобійників. Робітникам м’ясокомбінатів теж багато платять. В цілому, оплата праці залежить від роботодавця і умов праці. На м’ясокомбінаті далеко не найкращі умови праці, тому й заробітна плата вища, те ж саме стосується будови.
Серед будівничих спеціальностей на високу зарплатню можуть розраховувати арматурники і мулярі, трішки менше за них заробляють електрики. Слід зауважити, що легальна робота в Німеччині для українців оплачується в рази більше аніж нелегальна, в принципі влаштовуватися нелегально це ризик і сам процес доволі складний. Справа в тому, що в цій країні діє доволі жорстке законодавство, щодо працевлаштування нелегальних працівників. Якщо будуть виявлені порушення покарають не тільки роботодавця, але й робітника.
Легальна робота в Німеччині передбачає не тільки отримання високої зарплатні, але й доступ до пакету соціального захисту працівника та інших переваг і звичайно ж виключає будь-які проблеми з законом. Щоправда, щоб отримати такого роду вакансію потрібно не тільки бути спеціалістом в свої галузі, але й добре володіти німецькою мовою. Більшість роботодавців вважає, що якщо ви не знаєте мову, то й не зможете проявити весь свій професіоналізм чи банально підтвердити свій диплом.
Якщо вам потрібна офіційна робота в Німеччині і ви хочете заробляти від 1000 EUR до 2000-3000 EUR чи навіть більше, тоді звертайтесь за допомогою в працевлаштуванні в ліцензійний візовий центр БЕЗ КОРДОНІВ. Наші спеціалісти поможуть вам оформити необхідний пакет документів і підшукати вакансію, котра буде повністю відповідати вашим вміння і бажанням.

Робота в Німеччині для чоловіків.

Робота в Німеччині для чоловіків представлена широким спектром вакансій. Тут себе зможуть реалізувати спеціалісти різних галузей, отримавши за свою працю високу заробітну плату від 1000 EUR до 2000-3000 EUR в місяць. В країні розвинута економіка, процвітає бізнес у всіх його проявах, а тому ринок праці постійно відчуває гостру нестачу кадрів. Роботодавці шукають в першу чергу кваліфікованих працівників, надаючи перевагу кандидатам зі знанням мови.

Робота у Німеччині для чоловіка це в першу чергу зайнятість в автомобілебудівній, машинобудівній, кораблебудівній і будівельній галузі, а також в електроніці. Тут завжди багато вакансій. Потрібен також мед персонал і педагоги, але найбільше ІТ-спеціалісти, котрі заробляють від 70 тисяч гривень в місяць. Без проблем зможуть влаштуватися зварювальники, електрики, сантехніки, мулярі і водії далекобійники. Головне влаштуватися на легальну роботу, адже тільки тут є всі необхідні гарантії.

Легальна праця для чоловіка в Німеччині забезпечить йому весь спектр соціального захисту працівника і безліч інших переваг, не говорячи уже про відсутність проблем з законом. Наприклад, багато роботодавців надають своїм працівникам житло, транспорт, харчування і звичайно ж всі необхідні для роботи інструменти та належні умови праці. Несприятливі умови праці і тяжкий фізичний труд оплачується додатково, саме тому на будові і шкідливих виробництвах висока зарплатня.

Офіційна робота в Німеччині для чоловіків оплачується в межах 8.5 EUR за годину. Середня заробітна плата складає 3600 EUR. Щоб зайняти вакансію відповідну вашій спеціальності, потрібно пройти перевірку диплома на відповідність норм німецької системи освіти. Наприклад, навики володіння такими професіями як лікар чи інженер потрібно підтвердити і отримати дозвіл на ведення відповідної практики.

Робота в Німеччині  для жінок

Як чоловікам, так і жінкам, котрі являються висококваліфікованими працівниками, роботу знайти значно легше, до того ж така робота в Німеччині для жінок добре оплачується. Наприклад, в медичній сфері ця країна відчуває гостру нестачу лікарів і молодшого медперсоналу, окрім фармацевтів і стоматологів. Відчувається також сильна нехватка вчителів, особливо по таких предметах, як: фізика, хімія, біологія, математика ті іноземна мова. Таким чином школа і лікарня це ідеальне місце роботи для жінки.

Слід зауважити, що лише офіційна робота у Німеччині для жінок вважається високооплачуваною та перспективною. Закон досить жорстко карає за нелегальне працевлаштування в цій країні, як наймача, так і працівника. Тому краще не порушувати його норм, працювати офіційно, отримувати високу зарплатню і користуватися пакетом соціального захисту працівника. До того ж, роботодавці часто забезпечують своїх працівників житлом і транспортом.

Робота в Німеччині для дівчат складається з вакансій в магазинах, готелях, ресторанах, пекарнях, салонах красоти і на виробництві. Вони можуть працювати офіціантками, кухарками, пекарями, доглядальницями, прибиральницями, перукарями, швеями, покоївками чи різноробочими. Список спеціальностей можна продовжувати, проте є найбільш затребувані варіанти, наприклад, прибиральниці, офіціантки чи доглядальниці. Який би варіант ви не вибрали, важливою перевагою та навіть необхідною рисою стане знання мови.

Якщо у вас не буде спеціальних знань і вмінь, а ще ви не зможете спілкуватися на німецькій мові, тоді високооплачуваної роботи вам не знайти. Легальна робота в Німеччині для жінок спеціалістів оцінюється по-різному в залежності від спеціальності, професіоналізму і умов праці. Лікарка заробляє від €5000, вчителька від €2000, офіціантка від €1000, поварі, пекарі та кондитери заробляють €1600 і більше. На високі заробітки можна розраховувати в таких містах як: Вольфсбург, Ерлегене і Людвигсхавфене.

Робота в Німеччині для сімейних пар

В Німеччині можна знайти роботу без особливих проблем, причому офіційно. Головне визначитися з місцем і напрямком своєї діяльності та врахувати ряд інших нюансів. Важливу роль грає кваліфікація та професіоналізм працівника, а також його знання мови. В деяких спеціальностях потрібно підтвердити відповідність диплому до норм місцевої освіти. Важливим питанням в пошуку місця праці являється те, чи ви самостійний трудовий емігрант, чи емігруєте в парі і вам потрібне працевлаштування для сімейних пар в Німеччині на постійній, або тимчасовій основі.

Процес пошуку роботи на двох може дещо ускладнитися в залежності від ваших уподобань, але місцеві роботодавці часто мають в своєму розпорядженні вакансії, котрі ідеально підходять як для чоловіка, так і для жінки. Місця роботи можуть знаходитися на одному  об’єкті, або в межах одного населеного пункту, що дозволить працювати в цій країні нерозлучно. Робота для сімейної пари в Німеччині допоможе суттєво прискорити накопичення сімейного капіталу, та має низку інших переваг.

Завдяки цьому ви зможете завжди находитися поруч зі своєю другою половинкою, відчувати її підтримку та турботу, не перериваючи на довго сімейні відносини. Також це дозволить значно заощадити на наймі житла і харчуванні та інших більш дріб’язкових питаннях. Робота в Німеччині для сімейних пар на одному виробництві чи в одному підприємстві зменшує ризик розпаду сім’ї і прискорює здобуття фінансової незалежності та стабільності. Це може бути спільна праця на заводі, в готелі чи ресторані, компанії яка надає послуги.

В Німеччині бракує лікарів і медичного персоналу, а також вчителів, тому якщо ви і ваша друга половинка маєте одинакові професії чи близькі спеціальності, тоді зможете влаштуватися на роботу в один медичний, або ж навчальний заклад. Це буде ідеальна офіційна робота в Німеччині для сімейних пар і при цьому високооплачувана та з великими можливостями й перспективами. Лікарі дуже добре заробляють від €5000, молодший медичний персонал від €2000, так само як і вчителі.

Нелегальна праця низькооплачувана і сповнена всіляких ризиків, зокрема з законом, до того ж вона не забезпечує працівника ніякими гарантіями. Закордоном слід влаштовуватися лише на офіційній основі. Так ви будете мати можливість заробити як мінімум €1500-2500 на місяць.  Легальна робота для сімейної пари Німеччина доступна в офіційному візовому центрі БЕЗ КОРДОНІВ. Наші спеціалісти допоможуть підготувати усі необхідні документи та підшукають підходящу вакансію. Ми забезпечуємо підтримку та супровід своїх клієнтів, сприяючи їхньому комфортному влаштуванню в новій для них країні.