Еміграція закордон уже давно стала буденним явищем. Люди їдуть з батьківщини по різним причинам, одні заради навчання інші, щоб розпочати бізнес, є і просто дослідники та науковці, але, частіше за все українці шукають тут роботу. Загалом, заробітчанство як феномен нікого не дивує, серед наших знайомих і родичів без сумнівів знайдеться хтось, хто бував на заробітках, або й зараз працює закордоном. Тепер, робоча еміграція набула нових рис, на заробітки частіше почали їздити парою.
Дана тенденція зовсім не новомодне явище, це зважене рішення, яке має багато переваг.
• Можливість жити разом і не розлучатись на довго.
• Взаємна підтримка.
• Продовження розбудови сімейних стосунків.
• Більший заробіток.
Не секрет, що розставання надовго – це випробування яке часто руйнує сім’ю. Тому краще триматися разом, до того ж, так можна заробити вдвічі більше! Звичайно ж, інколи буває тяжко знайти роботу для двох осіб в одній місцевості, але роботодавці все частіше звертають на це увагу і можуть запропонувати цікаві вакансії. Проте не обов’язково шукати роботу в одного роботодавця, хоча це не викличе труднощів, якщо ви обоє володієте однією спеціальністю, також можна знайти роботу в одній місцевості неподалеку.
Часто пари вибирають для одне місто для проживання і роботи, працюючи в різних компаніях. Це не тільки збільшує їхні прибутки, але й зменшує витрати, зокрема на найм житла. Таким чином, можна за один сезон в два-три місяці непогано заробити для сімейного бюджету. Що стосується можливості знайти хорошу роботу, то вона стає вищою в залежності від рівня компетенції, стажу і професіоналізму.
В даний час популярними напрямками для трудової еміграції українців залишаються такі країни як: Польща, Чехія, Угорщина, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Канада і США. Робота може бути як сезонною, так і постійною, це праця, здебільшого на виробництві, в сфері обслуговування чи в сільському господарстві. Часто роботодавці навіть надають своїм працівникам житло, особливо парам.
Молоді люди можуть значно легше знайти роботу для пари, на відміну від старших людей. Хоча й для них є багато доступних сфер зайнятості, наприклад робота по догляду за будинком, хворими і літніми людьми. До прикладу, в Німеччині таких вакансій дуже багато, причому, часто вони є комплексними, включають догляд за домом, садом і пристарілими, а також готування їжі для них.
Вибираючи таку роботу, слід зважати на свої здібності і компетенцію, щоб підшукати вакансію, котра ідеально вам підходить. Полегшити її пошуки допоможе візовий центр Без Кордонів.