Найпопулярніші вакансії:

Переглянути усі вакансії

Пропонуємо Вам допомогу з пошуком роботи і працевлаштуванням за кордоном, надаючи Вам більше 50 різних видів робіт у багатьох країнах світу.

За допомогою нашого центру Ви зможете знайти роботу в країнах ЄС, США, Канаді, Англії, Ізраїлю і Росії. Для швидкого та якісного пошуку роботи для Вас, дуже важливо надати про себе якомога більше інформації. У зв’язку з цим, просимо Вас заповнити наступну анкету на пошук роботи, після чого наші фахівці центру зв’яжуться з Вами протягом декількох годин і нададуть більш детальну інформацію. Якщо Ви для початку хочете отримати попередню консультацію від фахівців нашого центру, то скористайтеся послугою он-лайн консультації.

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В ПОЛЬЩІ

Це найпростіший, найшвидший та найдешевший спосіб знайти роботу за кордоном. Перевагою роботи в Польщі є абсолютно безкоштовні вакансії, та близька подібність української та польської мов, що дозволить швидко адаптуватися до проблеми мовного бар’єру.  Перелік вакансій в Польщі також завжди є найбільшим, тому якщо ви вже маєте візу чи біометричний паспорт, то як правило, вже навіть через 2-3 дні можете розпочати роботу в Польщі.

Важливо, що в Польщі також найбільший відсоток саме офіційного працевлаштування серед трудових мігрантів, тому у Вас в цій країні будуть найвищі шанси влаштуватися на роботу абсолютно офіційно.

Недоліками роботи в Польщі можна назвати нижчий рівень оплати праці, в порівнянні з країнами Західної та Північної Європи. Зарплати в середньому становлять від 750 до 1000 USD, хоча є звісно і певні види робіт, де можна заробляти і до 1500 USD, та навіть більше, але для цього вже потрібно мати або спеціальний рівень кваліфікації (наприклад: зварники, водії, будівельники) або працювати понаднормово, наприклад в сільському господарстві, чи на заводах..

Робота в Польщі, це  самий оптимальний варіант для тих людей, які хочуть спробувати себе в роботі за кордоном при мінімальних інвестиціях в таку спробу, набути досвіду, заробити достатній капітал для майбутнього виїзду та працевлаштування в інші Західні країни Європи або США/Канаду, чи країни Скандинавії.

Також робота в Польщі це оптимальний варіант для людей, які не можуть залишити надовго свої родини в Україні, і мають змогу їздити на роботу тільки сезонно на 1/2/3 місяці.

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В ШВЕЦІЇ, ФІНЛЯНДІЇ

Перевагами роботи в цих країнах Скандинавії є порівняно високий рівень заробітку. а також те, що на більшість робіт в даних країнах Вас влаштовуватимуть абсолютно офіційно. Рівень ЗП тут багато залежатиме саме від виду робіт,і  може становити від 800 EUR, наприклад в овочевих парниках, і до 2 500 EUR на важких фізичних роботах по вирубці лісу.

Недоліками роботи в Фінляндії та Швеції можна  назвати мовний бар’єр, не дуже приємний клімат, особливо зимою, та вища вартість вакансій, в порівнянні з країнами Східної Європи.

Робота в Фінляндії та Швеції – це оптимальна робота для дисциплінованих та трудолюбивих людей, які ставлять для себе ціль добре заробити, та заодно істотно підвищити свій рівень англійської мови.

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В НІМЕЧЧИНІ

Робота в Німеччині безумовно є однією з найбільш бажаних та високооплачуваних, і може сягати від 1000 EUR і до 2500/3000 EUR. Але легально влаштуватися на роботу в цій країні досить не просто по причині строгого місцевого законодавства, яке не дозволяє приймати на роботу іноземців, які проживають за межами ЄС, якщо перед цим протягом декількох місяців часу жодний німецький громадянин не виявив бажання зайняти відповідну вакансію. Правда досить часто це обмеження можна обійти шляхом влаштування на роботу в польській чи іншій фірмі з країн ЄС, та відправкою звідти на роботу в Німеччину в форматі службового довгострокового відрядження.

В іншому випадку Вам прийдеться працювати в даній країні нелегально

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В АНГЛІЇ

Основною перевагою роботи в Англії є високий рівень оплати праці.

В найгіршому випадку Ви будете заробляти в Англії 1100/1200 фунтів стерлінгів (далі – GBP), в середньому Ви можете розраховувати на 1500/1700 GBP, а при хорошій кваліфікації та доброму володінні англійської мови Ви можете заробляти Англії вище 2000 GBP, що становить більше 2600 USD.

Також перевагою роботи в Англії є постійна стабільно велика кількість вакансій в даній країні, на відміну від інших країн Західної Європи.

Недоліками роботи в Англії є те, що Англія не входить в шенгенську зону, а також дорогий місцевий рівень життя, та й отримати в Англію офіційну робочу візу є досить дорого (до декілька тисяч GBP). Саме тому більшість українців працюють в Англії не офіційно, та пробують здійснити свою легалізацію вже після приїзду на туманний альбіон. Хоча частково компенсувати цей недолік може відносно лояльне ставлення до нелегальних працівників правоохоронних органів цієї країни. На відміну від Німеччини, тут нелегально працевлаштовані працівники можуть почувати себе значно комфортніше.

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В ІЗРАЇЛІ

Робота в Ізраїлі – це станом на сьогодні один з найоптимальніших варіантів щодо працевлаштуваня за кордоном. Такий висновок аргументується  наступними факторами:

–       в Ізраїль не потрібно жодних віз, оскільки Україна декілька років тому підписала з цієї країною безвізовий режим;

–       в Ізраїлі досить високий рівень заробітку, де Ви можете заробляти від 1 000 USD до 3 000 USD;

–       в Ізраїлі дуже теплий та приємний клімат, що дозволяє навіть зимою працювати в комфортних кліматичних умовах, чого не скажеш про більшість європейських країн та особливо Скандинавію та Канаду;

–       в Ізраїлі близько 20% населення говорить російською мовою, тому це Вам полегшить акліматизацію на початкових періодах перебування в цій країні;

–       в Ізраїлі завжди є широкий вибір вакансій як для чоловіків, так і для жінок;

–       навіть працюючи в Ізраїлі нелегально, Ви зможете в любий час злітати при потребі додому в Україну, та повернутися через декілька днів назад, оскільки між нашими країнами немає візового режиму;

–       також однією з ключових переваг роботи в Ізраїлі є те, що вартість вакансій по роботі в цій країні є досить помірної, на відміну від інших європейських країн з аналогічним рівнем заробітку, та становить всього від 500 USD.

До недоліків роботи в Ізраїлі слід віднести той фактор, що абсолютна більшість робіт в даній країні буде на нелегальній основі, а також те, що при прильоту в аеропорт Ізраїля Вам потрібно буде дуже добре підготуватися до розмови з прикордонниками, які в разі виникнення до Вас мотивованих підозр на те, що Ви прибули в дану країні для нелегальної трудової міграції, досить часто відправляють таких людей назад в Україну.

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В США

Робота в США є мрією більшості людей, що шукають роботу за кордоном.

І насправді, в Сполучених Штатах є один з найвищих в світі рівень оплати праці в поєднанні з постійною наявністю великого вибору видів робіт.

Але якщо Ви хочете працювати в США, то Вам потрібно вибирати один з наступних способів працевлаштування:

– або витратити на оформлення робочої візи декілька тисяч доларів;

–  або мати дипломи та навики висококваліфікованого спеціаліста в окремих рідкісних галузях праці, по яким є дефіцит на ринку праці США (звичайно з добрим рівнем знання англійської мови);

–  або працювати в США нелегально на постійній основі, чекаючи першої ліпшої можливості легалізуватися, шляхом, або вироблення документів на місці (як правило дуже дорого, і не завжди гарантовано), або за допомогою законодавчої амністії для трудових іммігрантів, яка в штатах може відбуватися 1 раз в 10-15 років.

Також одним з найоптимальніших варіантів спробувати себе в роботі в США, не понісши за це істотних витрат, це оформити туристичну візу, та перебувати і працювати на її основі на території США.

Чим такий варіант вигідний?:

  1. дана віза від недавно надається на 10 років, з правом перебування в США до 6 міс. кожного року;
  2. виготовлення даної візи коштує менше 1 тис. дол. США;
  3. по цій візі Ви можете 6 місяців в році безперервно працювати в США (нелегально), та наступних 6 міс. перебувати на території України. Ітак кожний рік;
  4. цим самим Ви не втрачаєте постійних контактів з родиною та друзями, і за 6 місяців в році маєте можливість заробити для себе та сім’ї на цілий рік і більше;
  5. це надасть Вам можливість спробувати свої сили в США, не понісши при цьому значних затрат коштів;
  6. а якщо Вам робота та життя в США сподобається, то Ви за цей період зможете заробити достатню кількість коштів для того, щоб спробувати себе легалізувати на місці.

Також для роботи в США функціонують спеціальні міжнародні програми для молоді та студентів, якими можна скористатися без особливих проблем.

Основною такою програмою є програма «WORK AND TRAVEL», яка дозволяє всім студентам України віком до 22 років, і які добре володіють англійською мовою, офіційно влаштовуватися на сезонну роботу в США на період з травня по серпень кожного року, поєднуючи при цьому роботу та літній відпочинок.

Ще однією можливістю працевлаштуватися в США є робота на круїзних лайнерах. За допомогою візового центру «Без Кордонів» влаштуватися на такі лайнери насправді дуже просто, оскільки що ми є офіційними  партнерами компаній по підбору персоналу на такі лайнери. Основними вимогами для кандидатів на роботу є:

– рівень володіння англійською;

– вік до 35 років (для окремих професій може бути до 45 років),

– та добрий фізичний стан здоров’я.

Всю решта робіт по працевлаштуванню на лайнери ми здійснимо за Вас самостійно.

Рівень оплати праці на кораблях є від 800 USD 3000 USD, в залежності від виду здійснення робіт та Вашої кваліфікації.

Крім того, під час круїзних подорожей лайнера, Ви за декілька місяців можете побачити багато країн світу та поєднати роботу і відпочинок.

А головне, якщо Ви себе добре зарекомендуєте при виконанні обов’язків на кораблі, то є висока ймовірність, що Вам кадрові агенції-партнери лайнерів, можуть запропонувати подальшу роботу в туристичному бізнесі в США або інших розвинутих країнах світу!

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В КАНАДІ

Працевлаштуватися в Канаді є одним з найоптимальніших варіантів сьогодні на ринку праці. Рівень оплати праці тут є не значно нижчим, ніж в сусідніх США, але легально працевлаштуватися в Канаді є простіше та легше.

Оскільки в Канаду через не оптимальний клімат немає такого напливу мігрантів з латинських та африканських країн, як в США, і самих мешканців Канади є в 5 разів менше, ніж американців, то це зумовило більш лояльний підхід  даної країни до оцінки можливості працевлаштування іноземців (зокрема українців) в Канаді в ті галузі економіки, які відчувають в даній країні кадровий дефіцит.

В Канаду часто потрібні кваліфіковані спеціалісти по контракту,наприклад, висококваліфіковані зварювальники, муляри, бетонники, лісоруби, працівники на ферми, та працівники інших професій із значною фізичною працею. До таких категорій працівників в Канаді є відносно лояльне ставлення

Проблемою щодо роботи в Канаді може стати холодний клімат, особливо в північних регіонах країни, до якого не кожний працівник може пристосуватися.

Переглянути усі вакансії

РОБОТА В БЕЛЬГІЇ

Головною перевагою роботи в Бельгії є високий дохід.

Вакансії в цій країні в переважній більшості пропонуються або на будівництві, або в сільському господарстві, або в домогосподарствах. Дохід на будівництві коливається від 1500 до 2500 Євро, в залежності від складності робіт об”єму їх виконання. В сільському господарстві тут платять переважно погодинно від 6 до 9 Євро за 1 год.

Перевагою працевлаштування в цій країні через ВЦ “Без Кордонів” є можливість офіційного та легального працевлаштування. У випадку Бельгії це є дуже важливим фактором, тому що перевірки зі сторони контролюючих служб тут трапляються дуже часто.

Перевагою Бельгії є також дуже м”який клімат, де літом не жарко, а зимою завжди плюсова температура від +5 до +15 градусів, що дозволяє здійснювати будівельні роботи круглорічно.

Переглянути усі вакансії